{PlaY!BoY} klan ,)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
{PlaY!BoY} klan ,)

CS pr0^ klan :P
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Za Elemement-a I playbay A

Go down 
+2
HeaD-HunteR
m.L
6 posters
АуторПорука
m.L

m.L


Број порука : 22
Join date : 15.06.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 6:26 am

Patkane tebi svaka chast ok si lider i igrach u buduce pazi koga primash u klan em brukas svoj klan,a em i sebe.a ti element danas sam shvatio da ne treba nikad da se nerviram,pogotovo ne zbog takvih jadnik-a kao ti evo napravili su ti MOVIE enjoy ELEMENT BOTINO RASPALA

https://www.youtube.com/watch?v=l8IWt3u0D6E UZIVAJTE !
Назад на врх Go down
HeaD-HunteR

HeaD-HunteR


Број порука : 13
Join date : 20.06.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 10:02 am

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaha

lol lol!
Назад на врх Go down
m.L

m.L


Број порука : 22
Join date : 15.06.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 11:58 am

Wink
Назад на врх Go down
Vojkan
Prijatelj foruma
Vojkan


Број порука : 326
Join date : 14.03.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 1:34 pm

eLement izbacili te na youtube sada hocu da cujem tvoje misljenje i playboy A ocu da nam se izvinite na ono vredjanje kako smo mi glupi kako neznamo citera da prepoznamo ajde ajde....brawo m.L
Назад на врх Go down
Гост
Гост




Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 2:08 pm

da stvarno element mogao bi da promenish nick Wink al svaka cast onome koji je napravio ovaj filmic afro
Назад на врх Go down
m.L

m.L


Број порука : 22
Join date : 15.06.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 2:27 pm

Wink
Назад на врх Go down
Buuu
Prijatelj foruma
Buuu


Број порука : 223
Join date : 10.03.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 2:31 pm

pa ja sma sredio da se naprawi taj filmic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i sta ti wojkane imas d ami pricas...ja lika nisma ni znao usao skoro sa tim sa likom sam igrao 3 cw-a!!!!!!!!!!!a ti si i mene proziwao za cit wojkane i posle kazes da nisi bot jbt i kako ja tebi da werujem da on ima cit kad ti swe proziwas razumes????moras i ti jednom da ubodes HAHAHAHA!!!!SmileSmile:)swe u swemu on je izbacen...a i nije bio prwa postawa tako da ono...ne plaite se a ponowicemo opet mec samo ce da nam igra trilogy kako bi i trebalo da bude...samo je njemu struja nestala i nije mogao...ali jbg sad SmileSmileSmile


pozz
Назад на врх Go down
Vojkan
Prijatelj foruma
Vojkan


Број порука : 326
Join date : 14.03.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 5:16 pm

buuuuuuuuuuuuuuu e jesi bot majke mi moje ....... kada sam ja tebe prozivao botino igrash samnom u klanu i ja cu da te prozivam omfg omfg omfg kako vam je sada krivo i sada se izvlacish na mene omfg omfg
Назад на врх Go down
Buuu
Prijatelj foruma
Buuu


Број порука : 223
Join date : 10.03.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 5:49 pm

wojkane teras me kad te widim na ulicu da te gazim malo!!!!!!!kad smo igrali 1 wss 1 proziwao si me...uwek si me proziwao i PATKANA si proziwao...i jos dosta njih...ja kazem samo da zbog toga sto si ti uwek proziwao nisam werowao!...a i taj je dosao skoro u kllan znao sma ga smao sa 2 cw-a JA!!!!!!!!i nisma znao da li ima nesto!!!!!kapiras???
Назад на врх Go down
Vojkan
Prijatelj foruma
Vojkan


Број порука : 326
Join date : 14.03.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 5:52 pm

Buuu ::
wojkane teras me kad te widim na ulicu da te gazim malo!!!!!!!kad smo igrali 1 wss 1 proziwao si me...uwek si me proziwao i PATKANA si proziwao...i jos dosta njih...ja kazem samo da zbog toga sto si ti uwek proziwao nisam werowao!...a i taj je dosao skoro u kllan znao sma ga smao sa 2 cw-a JA!!!!!!!!i nisma znao da li ima nesto!!!!!kapiras???

smorio sam se Idea smorio si me stom svadjom pig da pitamo patkana ako sam ja nekada njemu reko gasi wh Suspect
Назад на врх Go down
Гост
Гост




Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 6:01 pm

@buuu
ti i head kad ste igrali 1 na 1 prvi si poceo head-a da prozivas "aim" zar ne ?
Назад на врх Go down
Vojkan
Prijatelj foruma
Vojkan


Број порука : 326
Join date : 14.03.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 6:27 pm

da boteeee Very Happy
Назад на врх Go down
Buuu
Prijatelj foruma
Buuu


Број порука : 223
Join date : 10.03.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 10:03 pm

pa kad si imao...aim...5 heda za redom :S...plus niko nije gledao...kad je dosao patkan odwalio sma te 13;2 kako to?>/???????i tad si me proziwao Wink
Назад на врх Go down
Vojkan
Prijatelj foruma
Vojkan


Број порука : 326
Join date : 14.03.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 11:04 pm

Buuu ::
pa kad si imao...aim...5 heda za redom :S...plus niko nije gledao...kad je dosao patkan odwalio sma te 13;2 kako to?>/???????i tad si me proziwao Wink

hahahahhahhah slusajte ovo dobijem ga ja kao ct 11:4 i posle ja predjem u ts i on meni kaze sacekaj malo ja ga cekam on izaso neshto i meni pukne net znachi ono i dok sam ja to sredio i kada sam uso poceli on i patkan da igraju i ja popizdeo a cw smo trebali za 5min da imamo i josh mi patkan kickuje igrache i tu sam popizdeo i kaze patkan pusti mene i buu-a da odigrmo na brzaka ja kazem bezi da zavrshim snjim jel imamo cw za 5min i taman ono kada krene partija patkan me ubio i o5 druga on me o5 ubio a bili smo zajedno u ts i ja sam popizde sve i svashta sam mu napisao i posle kako da igram kada sam se iznervirao aj recite....
Назад на врх Go down
born




Број порука : 2
Join date : 22.06.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 2:45 pm

nemoj da ja dodjem da zavodim reda Smile
ajde dajte taj mec sa timom a Smile ako se tako moze nazvati
Назад на врх Go down
patkan <3 {PlaY!BoY} -
Admin
patkan <3 {PlaY!BoY} -


Број порука : 355
Join date : 10.03.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 3:20 pm

Resheno je ovo za elementa..


lock.
Назад на врх Go down
Buuu
Prijatelj foruma
Buuu


Број порука : 223
Join date : 10.03.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 4:32 pm

haha kako lazes wojkane ja nisma izlazio uopste cekao tebe ti si izasao da ugasis CIT posto dosao patkan da te gleda botino...i onda preokret odjednom 13:2 AHHAHA...aj paljba!
Назад на врх Go down
Vojkan
Prijatelj foruma
Vojkan


Број порука : 326
Join date : 14.03.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 5:41 pm

jel si ti corav il shta si ti gledao shta sam napisao a nemoj da me smarash vishe sa tim Smile
Назад на врх Go down
Buuu
Prijatelj foruma
Buuu


Број порука : 223
Join date : 10.03.2008

Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 7:31 pm

ti si rtd...
Назад на врх Go down
Sponsored content





Za Elemement-a I playbay A Empty
ПорукаНаслов: Re: Za Elemement-a I playbay A   Za Elemement-a I playbay A Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Za Elemement-a I playbay A
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
{PlaY!BoY} klan ,) :: Forum :: Obaveshtenja-
Скочи на: