{PlaY!BoY} klan ,)

CS pr0^ klan :P

HomeFAQ/УпутствоТражиКорисничке групеРегиструј сеПриступи

Share | 

nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Go down 
АуторПорука
Vojkan
Prijatelj foruma

Број порука : 326

ПорукаНаслов: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Tue Jun 24, 2008 10:29 pm

tako da ono nece vishe biti playboy B klana zbog patkana jel:
1.banovao mi igracha sa foruma
2.stalno govori da smo botine najgore
3.banuje mi igrache sa servera :S
4.zato su moji skoro pola njix hteli da izadju iz klana jel kakav je to klan kada te banuju sa foruma
zbog buu:
1.isto kao patkanovo 2
2.stalno mi preti kako vishe nece biti playboy -a B i onaj dan kada smo igrali vs njix i reko mi je" ako eLement nije citer znachi B tim da znash vojkane nece da postoji GL u novom klanu..tako da ono

ovo od nas:
bilo nam je lepo dok smo se druzili ali jbg moji igrachi a ni ja nemozemo to d trpimo tako da ono server ako bude moglo nastavicu da placam tako cemo i mi igrati neki cw tu...jel mi cemo napraviti novi klan svi igrachi iz playboy B ce da igraju za klan taj koji napravimo i tako da ono pucacemo se ako budete zeleli aj ljudi ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ srecno sa samo 1 timom A daj boze da postignete mnogo dobre rezultate majke mi od sveg srca vam to zelim Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Prijatelj foruma

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Tue Jun 24, 2008 10:42 pm

e josh da kazem patkane ako ocesh ostavi mi admina na forumu ono bzvz..ako necesh ako to tebi ne odgovara onda ok...ostacu stalan na forumu...ZzZ

i eto patkan za B tim nije ni pitao a shto necete vishe biti i tako to kao lider A tima on bi trebalo da pita al njemu je izgleda drago pa ono jedva chekao otkud znam ..za razliku od buu-a on me je bar pitao i njemu je bilo zao..:'(

Prijatelj foruma

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Tue Jun 24, 2008 11:09 pm

znam da sam sve naucio kod vas i zato mi je najvishe drago shto ste me vi 1 primili u klan za to sam vam najvishe zahvalan i zato shto ste me svemu nauchili za cs tnxxxxxxxx

Admin

Број порука : 355

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Tue Jun 24, 2008 11:20 pm

hahahahahhhaahah Very Happy

kako hocete al da ti ja odgovorim Smile
1.Banovan je zato shto se kurchi po forumu i trpa nos gde mu nije mesto.. On je prvi pocheo da chachka A tim Sad a ban je dobio na 1 dan chisto da se oladi malo Wink
2. Govorim istinu..
3.Sa servera je banovan isti koji je banovan i sa foruma.. Pazi ovako dok je StefaN (Skols) igrao u Odissey kurchio se lik (mislio sam da je stariji pa oke), a lik ima samo 13 ili 14 godina.. pa mislim stvarno..
Vredjao je tebe Vojkane kad je B postava igrala VS njih na nekoj ligi.. posle toga ti si ga primio u klan Wink Znachi o njemu nemam shta da ti kazem..
4.Samo reci ti meni sad zashto nisam banovao Born-a, aKONe-a ili bilo kog drugog igracha B tima? NISAM I ZATO NA BROJU 3. NE PISHI U MNOZIIN, jer sam banovao samo jednog igracha (StefaN-a).. Nisam imao potrebe jer su ostali likovi OK, za razliku od StefaN-a Wink

Vojkane sad me iptaj shta ti nije jason, ali lepo prochitaj.. pa cu da ti odgovorim Wink

Nemoj da seresh da me boli kurac za B postavu nego sachkaj malo jer sam trazio ove razgovore izmedju tebe i StefaN-a (dok je igrao za Odissey)..

Evo neke slichice kako to StefaN "iskusno" trazi od mene admina na playboy serveru, kako mene vredja i kako od mene dobija block na msn:

Ovo "pa paa.." je isto shto i block + delete na msn-u..

E, sad evo svadje izmedju Vojkana i ovog StefaN-a pre nego shto je StefaN ushao u klan Wink (inache bio je grupni chet, a tu smo bili Vojkan, StefaN, relaX i ja(inache relaX je isto igrao za Odissey tad))

Aj sad Vojkane ti meni objasni na koju je foru StefaN ushao u klan posle ove slike gore? i posle tog razgovora (ovo sam samo nashao, ima ih josh..) A ima ih i Vojkan vs Skols (1na1) znacih nema grupnog cheta samo njih dvoijca kako se svadjaju.. To neka vam Vojkan postavi Wink

jel je fora da te vredja da bi ga pustio u klan ili shta? ne kaipram brate, plz objasni mi..
Samo da pokazem svima kakav si bot i koga ti branish..

Znachi StefaN je bio jedan od najboljih kad si ga primio u klan.. Aha sad kapiram, znachi zato si ga primio?
On te ispsovao i tako to i ti video da on dobro igra i reko mu aj zaboravi ono shto je bilo pre i da igrash kod mene u klanu? I tako on pristaje, sad mi je jasno...

Ne znam mozda je to kod tebe normalno.. :S ali jbg shta cu ja tu Sad

Isto bi bilo kao kad bi illusi0n sad nama rekao hocu nazad u klan i mi da ga primimo.. LOL no way brate..
Da nas tako ko pichka proda i posle da se vrati u klan, znachi nikad!

Aj sad chekam da mi odgovorish pametno na ovo Wink Objasnicu sve od ovoga shto je napisano, samo reci shta nije jasno? Smile

Pozdrav! Wink
Назад на врх Go down
Погледај профил корисника
Vojkan
Prijatelj foruma

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Tue Jun 24, 2008 11:33 pm

ko 1 stefan nije igrao cw sa nama tada
njegov brat je sve to pricao.....svadja izmedju tebe i skolsa zbog block-a to ja nikada nebi uradio da mi neko kazi shto si pica shto nas nisi pustio josh 3 min da zavrshimo...
ono pod 2. govorim istinu vi kao A tim bi trebalo da nas ohrabrite i da nas uvezbate za sve da budemo kao vi....
boli te kurac za B:
buu me je odma pitao za B tim njemu je bio zao..cek i sada bash vidim da me mrzish tako da ono ako ovi ocu neka ostanu u playboy B oni nek ti odgovore na forum dal ostavljaju a bash zbog toga primecivao sam koliko puta da me mrzish jel ti igrash bolje od mene i ja sam za tebe bot...tako da ono ja izlazim iz klana a oni ako oce nek krenu samnom oni ce ovde da ti odgovre na ovaj topick ko ostaje ko ide ja necu da mi neko govori kako sam bot i da u sebi me gledao kao nekog glupog za cs tako da ono pozz ae vidimo se.....

Admin

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Wed Jun 25, 2008 12:04 am

hahahah kaze mrzim ga Very Happy omg jesi ti lud? :S

A to za "bot si", to ja govorim svima ^^ preshlo mi je u naviku.. To ja govorim i onom ko je bolji od mene, ali skoro uvek stavim neki smajl da to ne izgleda kao da sam ozbiljan Wink

ma ako ti izlazish povedi ih sve.. ja da trazim novog lidera necu.. A koliko puta dok sam igrao za B tim govorio sam vam taktike ali nishta nije omglo dobro da se uradi zato shto su neki tvoji botovi i ne slushaju.. Imao sam volju da vam govorim taktike ali kako god, uglavnom su neki pravili problem..

To te on lagao da mu je igrao brat i ti mu verujesh :S

Jel ti stavron mislish da bi ga ja block sa msn-a samo zbog toga? Alo bre jel ti ne primecujesh kako se lik kurchi? :S jbTTT! Ne volim kad je neko tako jadan..
kaze Bornu nije stalo do klana, a ja ZNAM koliko se Born trudio da dolazi na mecheve (po tvojim prichama Vojkane, kako je vozio kevu negde pa brzo vozio da bi stigao na mech i ispaljivao ribu pa se posavdjali zbog mecha)

Zato nemoj da seresh :S to ako ti je StefaN vazniji od Borna onda si lud..

A sad za to da me boli za B tim:
Da je tako B postava ne bi ni postojala, prvi put kad je Big Smoke koristio chit i OBRUKAO KLAN B POSTAVA JE OSTALA NA "NOGAMA".. Znacih svi iz A tima su mi prichali shta ce nam kao B postava, ja sam im rekao neka ih, neka igraju zajedno.. I isto tako kad je Big Smoke izashao iz klana, ja sam potrazio novog lidera (to si bio ti Vojkane), eto ni tad insam hteo da sklonim B postavu..

Isto tako ne bi ni sad Sad ali ako ti tako hocesh onda oke.. Obrisacu kategoriju B TIM i A tim ce nastaviti dalje..
Treceg lidera za B postavu nema shanse da trazim.. pa sve iz pochetka da ide, necu..

Ako ste tako odluchili OK, ali meni je svakako zao Sad Briga me shta ti mislish, ja kazem kako se osecam sad...

E sad neshto o tebi, bio si miran sve dok nisi nashao ove malo bolje igrache... e kad si jnih nashao PROKURCHIO SI SE do jaja.. I zamislili ste da mozete da nas dobijete :S josh nas prozivate ajde pichke da igrate ajde :S Pa jel ste vi ispali tad korektni? Ako jeste ispali korektni onda svaka avm chast..

Onaj StefaN ti je naprichao svashta kako on moze da reshava ceo A tim.. pa vidim kako je igrao Wink nema nikakve veze shto je eLement imao chit, da je igrao trilogy sve bi bilo OK Wink Evo danas smo sa prvom postavom (+ jedan lik na probnom) odvalili neke 16:3.. kao CT som dobili 15:0, uigrani smo extra ...

Razmisli Vojkane, pa mi javi jer mi je stvarno zao :S

Nisht od ovoga se ne bi desilo da nije bilo StefaN-a koji te je lozio da nas izazovete, znachi on je kriv za sve ovo sad... I ne verujem da si ti predlozio da pravite novi klan, opet mislim da je on to hteo Sad

Hocu da reshimo ovo sad lepo, pa ako mozemo da nastavimo i sa B timom, ako ne bar cemo razjasniti neke stvari.. ja znam da Buu i Ja nismo krivi za ovo ni malo..
Ali imacu odgovor na svako tvoje piatnje jer znam da sam u pravu i spreman sam da kopam po onim razgovorima kako bi nashao sve shto treba.. Znachi svako slovo iz nekog razgovora sa msn-a cu naci da bi ti dokazao ko je kriv i zbog koga je ovo ovde sada..

poz do sledeceg posta Wink
Назад на врх Go down
Buuu
Prijatelj foruma

Број порука : 223

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Wed Jun 25, 2008 12:06 am

JA WAS WOLIM SWE MENE BOLI KURAC SmileSmileSmileSmileSmile....samo si se ti wojkane malo promangupirao i ostali za tobom to wazi za B postawu....NIJE BILO RESPEKTA PREMA A POSTAWI TAKO DA ONO...radite sta hocete...ja bi da ostanete jbg wolim was i ako ste klinje SmileSmile:)moji ste hehehe...aj pozz...dog se wi medjusobno...Smile
Назад на врх Go down
Vojkan
Prijatelj foruma

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Wed Jun 25, 2008 12:18 am

evo ovako...ja sam stefana sreo na 1 server i nick mu je bio StefaN #9 ono lik je bio 1 na 2 uzastopne mape i ja sam ga onda tu pitao dal ima klan on mi reko nema i dao mi msn i na msn mi je posle reko "ocu da ti priznam neshto ja sam onaj skols iz odisey shto si se svadjao snjim ali to je bio moj brat tako neshto...reko je kao da mu je krivo zbog toga...to je bilo nznm ni ja proslo je dosta i zaboravio sam shta je sve bilo"e i ja ono otkud znam mozda stvarno ima brata nznm i precutao sam to jel to je smeo da mi kaze samo preko msn-a i boli me uvo za to.....ja sam voleo najvishe od svega na Cs-u shto sam u playboy klanu ali da mi neko iz klana svaki dan govori kako sam bot ovo ono...svaki dan da primam uvrede pa nemogu ja to....i onda nznm kako da ostanem u klanu ako cu svaki dan ja da se iznerviram da mi neko kaze iz A tima nema veze ko patkan il buu da mi kaze il na sred cw koji si bot onaj najgori..il u sebi tako da misli shto li sam zvao ovog bota na cw i tako to..da neko misli o meni pa nemogu to da podnesem samo mi se dize pritisak za dzabe zbog igrice shto je ja neznam igrat a on zna ma daj ....nemogu ja to.......videcu sa mojima oko ovog pitanja dal ce da ostanemo ali ako o5 se nastavi tako da mi govore kako sam bot svaki dan..ma onda ja idem napushtam i B tim i sve idem ma necu ni cs vishe da igram...........:'(
i josh ovo

ja znam da je ovo sve pocelo sa stefanom i mene je u poslednje vreme poceo da nervira i stalno mi govori kako ce da srushi forum zbog bana od patkana ....ja znam da on to nemoze..i vec sam ga jednom izbacio iz klana ali posle ovo ono bilo mi ga zao neshto mi pisao na msn tamo amo i vratio sam ga jel ja nisam picka shto se tiche toga...jel ocu fer da ispadnem sa svima tako da ono..nznm ako treba gurnucemo ga iz playboy-a i ono videcu sa mojima....! !!

Prijatelj foruma

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Wed Jun 25, 2008 12:35 am

wojkan majuuuu says:
pocni da trazish novi klan
StefaN says:
lolz
StefaN says:
?
wojkan majuuuu says:
neigrash za pb vishe svi se zale na tebe
wojkan majuuuu says:
zato shto se kurcish a klinac si od 13 14 god
StefaN says:
ko se protivi ?
wojkan majuuuu says:
i pretish kako cesh srushit forum
wojkan majuuuu says:
tako da ono
StefaN says:
zato sto me bez razloga banuje
StefaN says:
al ok nema problema
wojkan majuuuu says:
pa paa...

evo tako da ono stefan vishe nije u klanu..mislim da bi znali shta treba da zachi ono "pa paa.." block + delete Wink xixixix necu da mi zbog njega propadne sve shto smo postigli..neznam de su mi bile ochi tako da ono sada sam ix stvarno otvorio...

Prijatelj foruma

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Wed Jun 25, 2008 12:41 am

i ko 1 Born je meni najmiliji iz klana..da su mi drazi drugi od Born-a shto bi se ja onoliko muchio na beshka forum da born dobije admina patkane shto bi se swadjao sa tobom da on dobije admina na playboy-u onda bolje da sam nekog drugog predlozio??samo mi odg na to pitanje dokazi da je meni stefan vazniji i ja cu izaci iz klana born ce bit lider i kraj..kada bi mi Born reko kako ga nervira neko iz B tima kako mu smeta kao shto je darkness na svaki cw psuje i sve i svashta radi..i bornu je josh neshto rekao i kada mi je born reko kako me nervira onaj darkness i josh neshto odma sam u sred cw-a stavio pausu ban sam darkness-a i na msn sam mu reko nisi vishe u playboy-uu i ajde mi sada kazi samo ko mi je vazniji..

Број порука : 166
Локација : Majdanpek

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Wed Jun 25, 2008 12:47 am

lol
Назад на врх Go down
patkan <3 {PlaY!BoY} -
Admin

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Wed Jun 25, 2008 12:48 am

^^ Nisam ja za dzabe toliko kuckao Very Happy yupi Razz

E, a u shkoli si mi rekao kako on stvarno moze da srusih forum ^^ ja sam ti rekao pa neka ga srushi ajde, jer znam da ne moze.. I vidim sad i sam prichash kako ne moze to da u radi Smile Drago mi je zbog toga heheeh Razz

Otkachio StefaN-a na moju foru Razz qsh bre XDD

E tako sad nam prichaj priche kako smo Buu i ja krivi Wink i naravno HF (Have Fun) haha Razz
Назад на врх Go down
Vojkan
Prijatelj foruma

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Wed Jun 25, 2008 12:51 am

e i ajde sada mi sam odgovori na ovo i ovde lock ide
na onu poruku gde sam ti odgovrio za Born-a ajde mi odg na to.........

Admin

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Wed Jun 25, 2008 12:52 am

Vojkan ::
i ko 1 Born je meni najmiliji iz klana..da su mi drazi drugi od Born-a shto bi se ja onoliko muchio na beshka forum da born dobije admina patkane shto bi se swadjao sa tobom da on dobije admina na playboy-u onda bolje da sam nekog drugog predlozio??samo mi odg na to pitanje dokazi da je meni stefan vazniji i ja cu izaci iz klana born ce bit lider i kraj..kada bi mi Born reko kako ga nervira neko iz B tima kako mu smeta kao shto je darkness na svaki cw psuje i sve i svashta radi..i bornu je josh neshto rekao i kada mi je born reko kako me nervira onaj darkness i josh neshto odma sam u sred cw-a stavio pausu ban sam darkness-a i na msn sam mu reko nisi vishe u playboy-uu i ajde mi sada kazi samo ko mi je vazniji..
E pa dobro sad, necemo u detalje Razz Znam da ste u nekoj vezi... Zadrzi to za sebe Wink

A ne znam ja, ti si se bunio za StefaN-a i ispalo je da zbog njega rushish B postavu Sad Pa na kraju si se probudio :S i shvatio ko je StefaN (Skols).. omg Sad

Prichaj nam o Born-u.... ipak ti je on "najmiliji" lol!
Назад на врх Go down
Vojkan
Prijatelj foruma

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Wed Jun 25, 2008 12:54 am

patkan <3 {PlaY!BoY} - ::
Vojkan ::
E pa dobro sad, necemo u detalje Razz Znam da ste u nekoj vezi... Zadrzi to za sebe Wink

A ne znam ja, ti si se bunio za StefaN-a i ispalo je da zbog njega rushish B postavu Sad Pa na kraju si se probudio :S i shvatio ko je StefaN (Skols).. omg Sad

Prichaj nam o Born-u.... ipak ti je on "najmiliji" lol!
ne smaraj LOCK Wink idem da uchim cs igrat..Very Happy

Prijatelj foruma

Број порука : 223

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Wed Jun 25, 2008 4:25 am

HAHAHAAH I ONDA JE DOSAO BU I ZAWIO COKOLADU U WOLIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Назад на врх Go down
Sponsored content

ПорукаНаслов: Re: nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   

Назад на врх Go down

nece vishe bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Назад на врх 
Страна 1 of 1